top of page

Хто може бути біженцем і отримати політичний притулок в країнах ЄС

Хто може бути біженцем в ЄС.

 

На статус біженця в Європі може подати кожен незалежно від країни свого громадянства , якщо у своїй країні його громадянські права людини на спокійне , вільне і безпечне життя порушуються.

Всі права описані в Декларації Прав Людини.

 

У своїй практиці ми визначили три основні групи громадян подають на статус біженця частіше за інших і частіше за інших мають позитивне рішення за своїм біженськими справами .

 

 

 

Перша група - це сексуальні меншини , за ними йдуть релігійні меншини , а потім національні меншини піддаються що в своїй країні гонінням , приниженням і несправедливому відношенню з боку основної частини населення.

 

Розглянемо деякі приклади порушення прав вищевказаних груп суспільства у більшості країн СНД більшою чи меншою мірою.

 

Для розгляду візьмемо першу групу громадян - сексуальні меншини , а в якості країни де їх права порушуються в Україні.

 

Порушення прав цього шару суспільства є відмова в укладенні одностатевого шлюбу . Чи не для кого не секрет , що в багатьох країнах Європи одностатеві шлюби легалізовані , а де вони не легалізовані , існує можливість громадянського одностатевого шлюбу . Таким чином якщо гомосексуальна пара не може вступити в шлюб в своїй країні , то вона в праві претендувати на визнання порушення її цивільних прав на шлюб , а отже і на статус біженця в тій країні , де одностатеві шлюби дозволені.

 

По-друге порушення - це прирівнювання гомосексуалістів до педофілів і збоченцям і покарання за пропаганду гомосексуалізму серед малолітніх громадян країни.

 

Третє порушення це заборона на усиновлення дітей гомосексуальними парами.

 

Але і звичайно основою є  право на безпечне життя в своїй країні. І таким правом гомосексуалісти похвалитися не можуть , так як регулярно піддаються нападам з боку агресивно налаштованих громадян і часто такі напади призводять до летального результату. Величезна кількість таких прикладів було зафіксовано організаціями , що займаються спостереженням прав людини і відображені в базі даних з порушень прав людини всесвітньої організації ООН.

 

 

Розглянемо також другу групу громадян - релігійні меншини , чиї права порушуються. Для розгляду візьмемо Свідків Єгови.

 

Порушенням прав Свідків Єгови в Україні є :

 

Визнання цієї групи екстремістською організацією .

Заборона на реєстрацію і часто заборону на проведення мирних богослужінь.

Заборона на поширення релігійної літератури.

Заборона на вільну проповідь своїх релігійних переконань.

 

Але і звичайно , як ми вже говорили раніше , основою є це право на безпечне життя в своїй країні. І таким правом Свідки Єгови також володіють в невеликій кількості на території України, так як регулярно піддаються нападам з боку агресивно налаштованих громадян і також часто такі напади призводять до летального результату.

 

Величезна кількість таких прикладів була зафіксована організаціями що займаються спостереженням прав людини і відображені в базі даних з порушень прав людини всесвітньої організації ООН.

 

Таким чином ми розглянули лише кілька груп громадян , які мали б право на отримання статусу біженця в Європі. Але підсумовуючи все вищесказане всі ті , хто вважає , що його права описані в [ Женевської Конвенції Прав Людини ] порушуються має право на запит статусу біженця в країнах Євросоюзу.

 

Якщо у вас є питання і ви хочете обговорити можливість отримання статусу біженця для вас ми рекомендуємо вам зв'язатися з нами , для того , щоб ми могли оцінити ваші шанси і дати вам ясну картину про можливості вами запиту статусу біженця в Європі.

bottom of page