top of page

Гарантія в'їзду в ЄС для шукачів статусу біженця

 

Останнім часом отримання статусу в Європі через подачу заяви на біженство стало все більш і більш популярним. І це цілком зрозуміло . Адже статус біженця на сьогоднышный день це найшвидший і простий шлях до Європи для тих хто підходить під стандарти Женевської конвенції. А таких немало і практично кожен виходець з країн СНД може більшою чи меншою мірою задовольняти ці критерії , оскільки країни СНД далекі від дотримання прав людини і порушують їх майже на кожному кроці.

 

Саме тому Україна не може вступити до Євросоюзу , а Росія регулярно засуджена світовою спільнотою за недотримання прав людини. Говорити про такі країни як , Таджикистан , Узбекистан і багато інших країн СНД взагалі не доводиться. Ці країни розглядаються Євросоюзом на рівні з Афганістаном з дотримання прав людини. Тому при правильному підході до даного питання статус біженця , а як наслідок статус ПМП і громадянство в Європі отримати можна . Важливо лише не наробити помилок і підійти до цього питання скориставшись порадою професіоналів.

 

1 ) Що таке біженство до Європи і чим привабливий даний статус?

2 ) Чи є ліміт на заявників прийнятих за статусом біженця в Європі ?

3 ) Хто може отримати біженство в Європі ?

4 ) Дозвіл на роботу та фінансова допомога для біженців у Європі.

 

1 ) Що таке біженство до Європи і чим привабливий даний статус? 

 

Біженство в основному надається людям , хто вже перебуває на території Євросоюзу і хто не бажає і не може повернутися на батьківщину з причини того , що в країні свого проживання , відчував утиски , гоніння і права описані в [ Декларації прав людини ] не дотримувалися.

 

По Європейському законодавству , той хто запитав притулок на період розгляду своєї справи має право легально жити , вчитися , працювати в Європі , отримувати допомогу і отримати безкоштовну квартиру або кімнату для проживання до тих пір поки заява не буде розглянута у відділі імміграції та біженства . І далі якщо заява буде розглянута в позитивну сторону тобто відділ імміграції та біженства дійсно вважатиме випадок обгрунтованим і відповідним під категорію біженства то здобувач статусу біженця отримує іммігрантську візу і через деякий час (залежно від країни ) проживання в країні стає громадянином цієї країни.

Уважно ознайомтеся з [ Декларацією прав людини ] , якщо ваші права описані в даній декларації не дотримуються і в зв'язку з цим ви відчуваєте утиски , гоніння , то ви маєте право подати заяву на статус біженця в Європі.

 

2 ) Чи є ліміт на заявників прийнятих за статусом біженця ?

 

Немає ніякого ліміту на кількість прийнятих біженців в Євросоюзі.

 

3 ) Хто може отримати біженство в Європі ?

 

Для того , щоб мати можливість отримати статус біженця в ЄС ви повинні просити статус біженця під час перетину кордону або подати заяву коли ви знаходитесь вже всередині країни. Необхідно дуже уважно підходити до питання отримання візи , тому що вже на цьому етапі зробивши помилки ви можете нашкодити своєму процесу в майбутньому. [ дивися опис нижче ]

 

4 ) Дозвіл на роботу та фінансова допомога для біженців у Європі.

 

Якщо ви подали заяву на біженство , ви маєте право отримати дозвіл на роботу , а у випадку якщо ви не змогли знайти роботу отримувати соціальну , фінансову допомгу до 500 євро на місяць на людину (залежно від країни). Просимо вас звернути увагу , що якщо ваша особиста ситуація не підходить під біженська справу , то не намагайтеся бездумно підлаштовувати її під даний алгоритм . Будь яка груба фальсифікація може нашкодити вам .

 

Кожна ситуація унікальна і вимагає детального розгляду . Довірте ведення вашої справи професійному адвокату , який допоможе вам уникнути помилок. Європейський адвокат не має права закликати вас до фальсифікації , але може використовувати свої знання чинного законодавства , щоб допомогти вам досягти результату легальним шляхом не вдаючись до фальсифікації і порушення закону.

 

Часті питання .

 

Чи має біженець право на роботу?

 

Так має. Зазвичай процес отримання права на роботу займає 2 місяці.

 

Чи має біженець право на навчання?

 

Так. Після подачі заяви на статус біженця , людина має право на безкоштовне навчання у мовному коледжі , якщо людина хоче отримати професійно освіту , йому необхідно подати окреме прохання на надання йому права на навчання . Цей процес зводиться до заповнення анкети та розгляд займає близько 2 місяців.

 

Чи мають діти біженців право на безкоштовне навчання в школі?

 

Так. Після подачі заяви на статус біженця , дитина має право на безкоштовне навчання в школі

 

Чи має право біженець отримувати грошову допомогу. ?

 

Так. Якщо біженець не може знайти собі роботу і його фінансова ситуація не дозволяє йому утримувати себе і сім'ю , то людина може звернутися в соціальні служби [ Welfare ] і отримувати допомогу до 600 доларів на місяць на людину.

 

Чи має біженець безкоштовну медичну страховку від держави?

 

Так. Після подачі заяви на статус біженця , людина відразу отримує безкоштовну медичну страховку від держави , яка діє на весь період розгляду його справи.

 

Чи має право біженець відкрити бізнес?

 

Так. Біженець не обмежений в правах має рівні права з громадянами Канади.

bottom of page