top of page

Процедура отримання статусу біженця в Австрії.

Процедура отримання статусу біженця в Австрії

 

Говорячи про отримання австрійського громадянства , не можна не згадати про такий варіант , як біженство . Ні в одній іншій країні світу не ставляться з такою побожністю до людей , права яких були порушені на їх рідній землі .

 

Щоб почався процес розгляду вашого переїзду до Австрії на постійне місце проживання в якості біженця , достатньо по прибуттю в країну сказати при перетині кордону першому зустрічному імміграційному офіцеру " чарівне " слово " Азіл " ( притулок ) . Прикордонники не мають права відмовити Вам у в'їзді і повинні видати всі анкети і бланки клопотань в Бюро у справах біженців.

 

Деякі веб сайти та імміграційні форуми заявляють про те , що подача заяви на статус біженця в аеропорту це більш складний процес.

 

Засновують свої висновки на тому , що при здачі в аеропорту у вас не буде часу підготуватися , зв'язатися і обговорити все зі своїм адвокатом , що ви будете затримані і вас не випустять до тих пір , поки не буде проведено інтерв'ю з вами.

 

Так. Все це дійсно так , але потрібно розуміти , що рішення подати заяву на статус біженця має прийматися не в момент прильоту в аеропорт , що такі дії плануються завчасно , а тому заявник прибуває в аеропорт уже підготовленим до подачі заяви на біженство , вже потенційно маючи адвоката з яким він вже обговорив всі деталі подачі на біженство і тому все, що відбувається в аеропорту не є несподіванкою . Що стосується незручності утримання під вартою протягом 2-3 днів , в той час як претендент на статус біженця буде чекати проведення інтерв'ю , то це цілком можна пережити , адже приїзд до Австрії з метою отримання статусу біженця це не розважальна поїздка для отримання задоволення , і результатом цієї незручності , буде набагато більше довіри до претендента статусу біженця , ніж у тому випадку якби надавши неправдиву інформацію імміграційному офіцеру при перетин кордону , він через кілька днів вирішив подавати заяву на статус біженця перебуваючи вже на тетриторії Австрії.

 

У чому ж полягає обман і надання неправдивої інформації у разі перетину кордону з метою подачі заяви на статус біженця ?

 

Багато громадян , які подають заяву на Шенгенську візу , надають Посольству інформацію , що їх мета візиту до Австрії є туризм і для того , щоб отримати візу подають в Консульство інформацію та документи , які підтверджують їх високий матеріальний і соціальний статус у країні свого проживання , а також доводять , що вони не збираються залишатися в Австрії на ПМП і що по закінченню терміну візи повернуться назад у свою країну. Але найчастіше істинними намірами є не туризм , а саме отримання статусу ПМП і / або подачі заяви на статус біженця. Такі громадяни вводять в оману Посольство і по суті справи надають неправдиву інформацію.

 

Ми хочемо зауважити , що приїхавши до Австрії і подавши заяву на статус біженця , вам неодмінно поставлять запитання чому ви надали Посольству неправдиву інформацію про свої наміри і дати виразну і чітку відповідь на це питання часом буває дуже складно , що безумовно вплине на результат отримання статусу біженця і ПМП в Австрії.

 

Крім того при перетині кордону вам також буде поставлено питання про цілі вашого візиту і уникнути цього питання не вдасться.

 

Тому якщо ви все таки ви вже зробили помилку і надали Посольству неправдиву інформацію з метою отримання візи не потрібно продовжувати йти по даному хибному шляху і продовжувати вводити імміграційні служби в оману з приводу мети вашого візиту до Австрії і намагатися проникнути на територію країни для подачі заяву на статус біженця. Зупиніться . Перебуваючи в аеропорту ви вже можете подати заяву на беженство і тому на питання про цілі вашого візиту потрібно відповідати , що метою є отримання статусу біженця. Таким чином ви позбавите себе хоча б від половини звинувачень , що ви ввели в оману імміграційні служби при перетині кордону.

 

Якщо ж ви ще не встигли зробити помилку і надати Посольству інформацію , що ви плануєте відвідати Австрію з метою туризму або знайомства з країною на короткий проміжок часу , а насправді вашими намірами було стати прохачем статусу біженця в Австрії , то ми  рекомендували б вам спробувати уникнути надання в Посольство неправдивих відомостей і документів про ваш добробут і матеріальне положення в країні постійного проживання.

 

Як же тоді отримати візу і в'їхати до Австрії для подачі заяви на біженство , адже статус біженця можна просити тільки коли ви знаходитесь на території Австрії запитаєте ви?

 

Зв'яжіться з нами зателефонувавши в наш Процесинговий Центр по телефону або напишіть нам не електронну пошту і ми допоможемо вам скористатися нашою програмою гарантованого в'їзду до Австрії з метою подачі заяви на статус біженця , яка була розроблена нами у співпраці з міжнародними організаціями у справах біженців і прав людини і яка дозволяє здобувачеві статусу біженця в'їхати на територію Австрії для подачі заяви на статус біженця , навіть в тому випадку якщо йому відмовили у візі або отримання шенгенської візи пов'язане для нього зі значними складнощами і / або тривалим терміном очікування , що може поставити життя його і його сім'ї під загрозу при його подальшому перебуванні на території тієї країни відносно якої він планує вимагати статус біженця.

 

Дана програма оформляється протягом 1 тижня і не вимагає надання в консульство Австрії неправдивої інформації. Просимо вас відмітити що дана програма підходить тільки для шукачів статусу біженця і не підходить для тих хто планує відвідати Австрію з метою туризму або знайомства з країною на короткий проміжок часу.

 

Умови отримання громадянства для біженця Австрії

 

Проживання в Австрії в статусі визнаного біженця 4 роки достатньо для того , щоб претендувати на отримання паспорта. Приймаючи рішення про його видачу , імміграційна влада перевірять , ще ряд умов :

 

чи не було у вас під час перебування в країні проблем кримінального порядку ;

чи не прострочений вид на проживання;

наскільки ви позитивно ставитесь до Австрійської держави , її політичному , громадському і економічному устрою ;

який добробут вашої сім'ї;

чи володієте ви в достатній мірі мовою ;

чи немає у вас зв'язків з недружніми країнами.

Справедливості заради , необхідно згадати і про те, який негатив спричинить за собою отримання австрійського громадянства . Якщо ви бізнесмен , то будьте готові до того , що паспорт громадянина Австрії автоматично позбавить вас права на пільгове оподаткування , яке можливе , коли ви ведете бізнес з видом на проживання. А податки в Австрії , потрібно визнати , неабиякі.

 

З іншого боку , громадянство Австрії знімає будь-які обмеження на операції з нерухомістю і їх кількість , а саме нерухоме майно найчастіше викликає інтерес у багатьох ділових людей , як об'єкт бізнесу .

 

bottom of page